Alfabetyczna lista nauczycieli prowadzących zajęcia w naszej szkole.
Są to nauczyciele zatrudnieni na pełen etat i dochodzący z innych szkół.
Są to nauczyciele zatrudnieni na pełen etat i dochodzący z innych szkół.
L.P. | nauczyciel | nauczany ptzedmiot |
1 | Agacińska Hanna | matematyka |
2 | Angowska Joanna | edukacja wczesnoszkolna |
3 | Bryska – Zawadzka Anna | pedagog szkolny |
4 | Buczek Agnieszka | język polski |
5 | Charzyńska Anna | edukacja wczesnoszkolna |
6 | Chojnowska Beata | pedagog |
7 | Chojnowski Jarosław | zajęcia techniczne, informatyka |
8 | Ciećko Anna | religia |
9 | Drozdecka Aleksandra | zajęcia muzyczne |
10 | Dziok Kamila | edukacja wczesnoszkolna |
11 | Faterkowska Hanna | edukacja wczesnoszkolna |
12 | Firyn Krzysztof | religia, informatyka |
13 | Franczak Renata | biologia, geografia |
14 | Gabrysiak Sławomir | wicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna |
15 | Gabryszak Łukasz | wychowanie fizyczne |
16 | Gładkowski Tomasz | historia |
17 | Gratowska Hanna | wychowanie fizyczne |
18 | Grus Adam | historia, WOS |
19 | Grus Beata | wychowawca świetlicy |
20 | Guz Hanna | religia |
21 | Jakiel-Sadowska | pedagog |
22 | Jamka Piotr | wychowanie fizyczne |
23 | Januszewska Bernadetta | język angielski |
24 | Jasińska Hanna | wicedyrektor, matematyka |
25 | Kawka Aleksandra | biblioteka |
26 | Kędra Danuta | język polski |
27 | Kobrzyńska Magdalena | język angielski |
28 | Kopczyński Adam | wychowanie fizyczne |
29 | Koptera Anita | wychowawca świetlicy |
30 | Kosińska Dagmara | wychowanie fizyczne |
31 | Kowalik Grzegorz | religia |
32 | Kozłowski Andrzej | wychowanie fizyczne |
33 | Krzemińska Grażyna | biblioteka |
34 | Krzemińska Małgorzata | edukacja wczesnoszkolna |
35 | Kwiatkowska Dorota | edukacja wczesnoszkolna |
36 | Ląkiert Natalia | edukacja wczesnoszkolna |
37 | Lelińska Regina | biologia |
38 | Lubiszewska Ewa | technika, matematyka |
39 | Maćkiewicz Aleksandra | historia, WOS |
40 | Maiboroda Olga | język angielski |
41 | Markowska-Jurek Adriana | wychowawca świetlicy |
42 | Matelska Hanna | matematyka |
43 | Michałowska Beata | język polski |
44 | Murawska Dorota | wychowanie fizyczne |
45 | Niklarz Robert | wychowanie fizyczne |
46 | Nowak Jacek | wychowanie fizyczne |
47 | Ogonowska Edyta | edukacja wczesnoszkolna |
48 | Pacyna Marzena | język niemiecki |
49 | Piekoś Marzena | historia |
50 | Przybylak Adam - dyrektor | wychowanie fizyczne |
51 | Rafalska Agnieszka | edukacja wczesnoszkolna |
52 | Rakowska Katarzyna | edukacja wczesnoszkolna |
53 | Skowrońska Mariola | język niemiecki |
54 | Słupska Marzena | doradca zawodowy |
55 | Sobolewska Maria | logopeda |
56 | Socha Adam | informatyka, matematyka |
57 | Spodniewska Malwina | terapeuta |
58 | Strahl Violetta | język polski |
59 | Straszewska Grażyna | przyroda, chemia |
60 | Strzelczyk Anna | geografia,wychowawca świetlicy |
61 | Sworowska Joanna | plastyka |
62 | Szałecka Daria | edukacja wczesnoszkolna |
63 | Szczepaniak Zofia | matematyka |
64 | Szymańska Elżbieta | przyroda, biologia |
65 | Śledź Mariola | język polski |
66 | Tarkowska Magdalena | język polski, język angielski |
67 | Tobolska Judyta | wychowanie fizyczne |
68 | Tobolski Szymon | wychowanie fizyczne |
69 | Trendowicz Katarzyna | chemia |
70 | Urbanek Stanisława | edukacja wczesnoszkolna |
71 | Warsicka Mariola | wychowanie fizyczne |
72 | Wednitzka Anna | wicedyrektor, matematyka |
73 | Węgrzynowska Beata | język polski |
74 | Włodarczyk Hanna | religia |
75 | Woźniak Jerzy | wychowanie fizyczne |
76 | Wrona Jolanta | edukacja wczesnoszkolna |
77 | Zaremba Mariola | edukacja wczesnoszkolna |
78 | Ziętarska Małgorzata | edukacja wczesnoszkolna |
79 | Zimińska Ewa | edukacja wczesnoszkolna |
80 | Ziółkowska Katarzyna 1 | język polski |
81 | Ziółkowska Katarzyna 2 | matematyka |
82 | Ziółkowski Janusz | fizyka, geografia |
83 | Zygadło Krzysztof |
wychowanie fizyczne |
84 | Żbikowska Sylwia | wychowawca świetlicy |
85 | Żurawska Izabela | język angielski |
86 | Żurawski Krzysztof | język angielski, język niemiecki |